новини

Common Help UA: благодійний фонд «Повір у себе» спільно з Асоціацією «Дунайська соя» підтримують пацієнток Оскільського психоневрологічного диспансеру

Практично з перших днів війни Оскільський психоневрологічний інтернат, що на Харківщині, піддавався бомбардуванням. А потім прийшов порятунок: 257 пацієнток радо прийняли у трьох закладах на Хмельниччині - Виноградівському, Дунаєвецькому та Меджибізькому психоневрологічних інтернатах.Днями дівчата отримали чергову партію допомоги від Common Help UA та партнерів - Асоціації «Дунайська соя»: продуктові набори, засоби гігієни, одяг, набори для творчості.


Лілія Марачканець, начальник управління корпоративного партнерства та комунікацій Астарти:  «Астарта співпрацює з Асоціацією «Дунайська соя» з 2019 року і ми раді бути її членами. Тим паче зараз, коли йде війна, нам неймовірно приємно співпрацювати і в гуманітарних ініціативах разом. Цією діяльністю ми підтримуємо не тільки людей, а також і нашу економіку, оскільки всі товари закуповувалися виключно у національних виробників. Дякуємо партнерам за підтримку та довіру!»

Загалом допомогу отримали понад 1300 внутрішньо переміщених українців в 13 громадах.


Микола Биков, консультант з агрономії Асоціації «Дунайська Соя»:
«Асоціація «Дунайська Соя» допомагає українцям, які постраждали внаслідок бойових дій у кількох напрямах. Один із них – допомога переселеним особам: і в Україні, і за кордоном. 

Сотні тисяч українців зараз не мають найнеобхідніших речей і ми хочемо показати європейським партерам, хто ці люди, кого конкретно ми підтримуємо».

Долучитися до проєкту можна за посиланням: https://povirusebe.org/billing/billingpovir