новини

72 тонни гуманітарної допомоги з Франції отримали понад 19 000 українців

Щиро дякуємо за людяність та чуйність Об'єднанню мерів департаменту Ер з Нормандії (Франція). Завдяки вам, наші благодійники Sébastien Lecornu, Jean Claude Desloques, Frédéric Duchet, Alexandre Rassaërt, Pascal Lehongre, Diane Leseigneur Lemaire, Marcel Sapowicz, Василь Чмелюк команда проєкту Common Help UA передала 72 тонни гуманітарної допомоги понад 19 000 мешканцям прифронтових територій.

Продукти харчування, засоби гігієни, ліки, постільну білизну, побутову техніку, генератори та одяг отримали внутрішньо переміщенні родини, нужденні верстви населення та жителі прифронтових територій – Лиману, Слов’янська, Краматорська, Покровська, смт. Олександрівки на Донеччині, Харкова, Партизанського і Суворового на Миколаївщині, Голої Пристані на Херсонщині.

Загалом допомога надійшла у 45 територіальних громад Хмельницької, Тернопільської, Вінницької, Полтавської, Київської, Харківської, Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської, Донецької областей.

Також допомогу у вигляді якісного збалансованого корму отримали понад 670 тварин з 5 притулків Хмельниччини, Тернопільщини, Київщини та Полтавщини. Серед них і Перший військовий шпиталь ветеринарної медицини, перший і єдиний такий заклад в Україні.

Дякуємо вам, наші щирі та надійні партнери, за підтримку України на спільному шляху до Перемоги!