новини

Переможниця конкурсу грантів «Курс на Незалежність» Марія Мосейчук: «Коли ти йдеш за покликом серця, увесь Всесвіт тобі допомагає»

У минулому – директор гуртової компанії, а сьогодні – одна з найуспішніших бджолярок України!
Історія Марії Мосейчук надихає, жінка майже все життя боялась комах, а тепер має пасіку на 100 вуликів та успішний бізнес. Вона об’єднує навколо себе таких самих вольових та неймовірних жінок у Громадській організації Фундація Жінок Пасічниць, розиваючи разом жіноче лідерство і підприємництво! Завдяки перемозі в конкурсі грантів Курс на Незалежність від агропромхолдингу Astarta-Kyiv, Благодійний фонд "Повір у себе" та німецького банку розвитку DEG вона придбала стікерувальні машини, і тепер пакує в стіки не тільки мед, а й квітковий пилок! Аналогу такого продукту в Україні ще немає.
Наша Марія піклується і про дитяче здоров’я: цілющий медок планує віддавати також і місцевим школам, аби дітки цілий рік смакували корисним та смачним продуктом.
Про амбітні плани, новаторські ідеї, справу серця та шкільні проєкти дивіться у новому відео наших партнерів медіа ШоТам?: