новини

Життя людей в прифронтових містечках і селах

Постійні обстріли, прильоти, зруйновані будинки, відсутність комунікацій, складнощі з постачанням ліків і продуктів харчування – таким є життя людей в прифронтових містечках і селах.

Вже другий рік поспіль ті, хто не зміг залишити свої домівки в найгарячіших регіонах, тримаються, завдяки мужності ЗСУ, власній силі духу та, звичайно, підтримці небайдужих людей у усьому світі.

І ми вкотре щиро вдячні нашим партнерам – Світовій пошті, Укрпошта та партнерам з Німеччини, завдяки яким ми можемо підтримувати людей у прифронтових регіонах, а також тих, хто знайшов нову домівку у більш безпечних громадах, якими Common Help UA опікується від початку повномасштабної війни.

Передали допомогу у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, ліків, постільної білизни внутрішньо переміщеним особам та потребуючим у 22 територіальних громадах Вінницької, Харківської, Хмельницької, Чернігівської, Київської, Житомирської, Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської областей.

Також допомога надана у прифронтові населені пункти - Нікополь на Дніпропетровщині, смт Антонівка на Херсонщині, смт Ківшарівка і м. Куп’янськ на Харківщині, м. Дружківка і м. Селідове на Донеччині.

Загалом же допомогу отримали майже 3800 осіб.

Особливо дякуємо за допомогу для найбільш беззахисних створінь – наших чотирилапих друзів у притулках для тварин.

Кормовою продукцією вдалося забезпечити 239 собачок і котиків у трьох притулках Красилівської, Хмільницької громад та Миколаєва.

Щиро дякуємо вам, дорогі партнери, за неоціненну допомогу і за те, що допомагаєте Україні наблизити Перемогу!