новини

Передали 2 тонни продуктів харчування, посуду та побутової техніки паралімпійцям Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ

В рамках проєкту Common Help UA ми разом із партнерами передали 2 тонни продуктів харчування, посуду та побутової техніки для Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ.

Із першого дня вторгнення країни-агресора Західний центр став надійним притулком для 262 біженців, які рятуються тут від жахів війни.Серед них - 56 дітей, вагітні жінки, особи похилого віку, особи з інвалідністю (у тому числі, які пересуваються на кріслах колісних), які були вимушені терміново покинути свої домівки з регіонів, де проходять активні військові та бойові дії та від бомбових ударів гине мирне населення.

“В Західному центрі зі своїми родинами розмістилися члени національної паралімпійської збірної команди України, які феноменально виступили на Паралімпіаді-2022 у Китаї, та зайняли рекордне друге місце у загальнокомандному заліку та завоювали 29 медалей, з яких 11 золотих, 10 срібних та 8 бронзових. Це була та перемога, яка дала сподівання, надію і, навіть, віру в те, що Україна переможе країну-вбивцю і буде квітучою та щасливою! У Центру через проблеми із фінансуванням виникли суттєві труднощі з придбанням продуктів харчування, медикаментів, засобів інконтиненції для забезпечення життя і здоров’я сотень постраждалих громадян України, в тому числі – людей з інвалідністю, паралімпійців, дітей, людей поважного віку, які знайшли прихисток у Центрі.

Тому те, що ви зробили для усіх людей, які наразі перебувають у Центрі – суттєво! Ми вдячні благодійному фонду «Повір у себе», його партнеру - компанії Carlsberg: ви забезпечили не тільки гуманітарну підтримку, а й надали можливість врятувати сотні людей від війни! Ваша допомога – це вклад у розвиток української благодійності та вагома підтримка в цей нелегкий час для постраждалих громадян України!» - відзначили в Центрі на своїй сторінці у Фейсбук.