новини

Переселенці знайшли прихисток та за підтримки проєкту Common Help UA виготовляють консервації

Ми - в Наркевицькій громаді, де переселенці з гарячих точок, що знайшли тут прихисток, на базі Наркевицького ЦЗ за підтримки проєкту Common Help UA виготовляють консервації.А це - Галина Сирєнкова з Миколаєва.

- Вже від початку війни нас постійно бомбили. Тож ми не витримали, і в квітні приїхали на Хмельниччину. Край дуже сподобався, вразила чистота біля будинків, хазяйновитість, щедрість та працьовитість місцевих мешканців. Ось і ми з Марією, моєю подругою та родичкою, з якою разом приїхали, а тепер разом тут працюємо, почали обживатися. Город посадили... тож овочі свої вже маємо: і бурячок, і картопельку, і огірочки-помідори. Як і вдома, зробили запаси на зиму...Та цим не обмежилися: згуртувалися і в рамках гуманітарного проєкту Common Help UA виготовили понад 7100 банок різноманітної консервації. Перші партії вже передали сім’ям внутрішньо переміщених осіб, які зараз проживають у Наркевицькій громаді.
- Усю продукцію виготовляємо з любов’ю. Робота відганяє сумні думки, вона спонукає зосередитися і працювати. Тож сподіваємось, що люди, куштуючи цю продукцію, відчуватимуть наше щире прагнення допомогти і нашу любов.

Про що мріємо? Звичайно, про перемогу! Віримо, що в Україні запанує мир. І ще: дуже хочемо додому, побачити і обійняти рідних...

Віримо у перемогу і всі ми. Дякуємо нашим ЗСУ. І щиро захоплюємось Галиною та всією четвіркою таких чудових, працьовитих людей, які добротворять з любов’ю в серці.