новини

80 тонн гуманітарної допомоги – результат співпраці Common Help UA та “Ukrainian Refugees UAPT”

Майже мільйон українців отримали 80 тонн гуманітарної допомоги – результат партнерської співпраці проєкту Common Help UA та португальської волонтерської організації “Ukrainian Refugees UAPT”.

Протягом останнього тижня Благодійний фонд «Повір у себе» разом з «Астарта-Київ» в рамках спільного гуманітарного проєкту CommonHelpUA отримав уже 2-го партію гуманітарки - іще 2400 ящиків ліків та продуктів харчування загальною вагою 40 тонн.

Медикаменти, їжа, іграшки, одяг, засоби гігієни: усі необхідні речі з другої партії вже доставлені до 47 організацій громад Полтавської, Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Тернопільської, Чернігівської, Сумської, Харківській, Запорізької, Луганський, Київський областей.

Зокрема підтримано:
✔30 громад, які приймають тимчасово переміщених осіб
✔6 «гарячих точок» - м. Славутич, Тростянець, Буча, Чернігів, Харків, Ірпінь
✔ 6 лікарень

Особливо цінними і надзвичайно важливими стали 3 генератори, які ми доправили до найбільш постраждалих регіонів – Луганщину, а також у м. Ірпінь та Славутич.

❗Загалом із кінця березня вже близько 1 млн українців отримали 80 тонн гуманітарної допомогу допомоги.

Ми щиро вдячні португальським друзям за їхню небайдужість і добрі серця! З такою потужною підтримкою ми обов’язково переможемо!
💛💙

Ви також можете долучитися до проєкту, допомігши коштами, ліками чи необхідними продуктами і товарами.

Посилання на сайт допомоги – у першому коментарі.
____
Ukrainian Refugees UAPT – громадська волонтерська організація в Португалії, що допомагає вимушеним українським переселенцям, які постраждали від війни з росією.

­­­­