У процесі реалізації проєкту «Сміливі» ми ведемо комунікації, навчання цих людей і супроводжуємо їх проєкти протягом шести місяців. Ми бачимо, як за цей час ці підприємці розвиваються у розумінні ведення бізнесу, цінностей, цілей, які вони перед собою ставлять.
Ми бачимо, як їхні бізнеси розвиваються і стають успішнішими. Мені здається, що саме за такими бізнесами майбутнє. Розвинути ініціативу людей, дати їм стартовий поштовх, професійну допомогу у складанні тих же бізнес-планів, а, можливо й головне, виходу на ринки — не тільки місцеві, а й в цілому на український та зовнішні ринки.
І в цьому сенсі професійна допомога банку і досвідченіших компаній, таких, як і «Астарта» для цих підприємців — надважлива, - переконаний Віктор Іванчик.
Майже рік тому ми запустили проєкт «Сміливі», щоб допомагати підприємцям із регіонів розвивати свою справу.
Про те, як показав себе проєкт, що про нього думають підприємці і чи буде продовження, дивіться у відео розмові Олександра Писарука та Віктора Іванчика.
Ми бачимо, як їхні бізнеси розвиваються і стають успішнішими. Мені здається, що саме за такими бізнесами майбутнє. Розвинути ініціативу людей, дати їм стартовий поштовх, професійну допомогу у складанні тих же бізнес-планів, а, можливо й головне, виходу на ринки — не тільки місцеві, а й в цілому на український та зовнішні ринки.
І в цьому сенсі професійна допомога банку і досвідченіших компаній, таких, як і «Астарта» для цих підприємців — надважлива, - переконаний Віктор Іванчик.
Майже рік тому ми запустили проєкт «Сміливі», щоб допомагати підприємцям із регіонів розвивати свою справу.
Про те, як показав себе проєкт, що про нього думають підприємці і чи буде продовження, дивіться у відео розмові Олександра Писарука та Віктора Іванчика.