Разом із Common Help UA та благодійним фондом «Повір у себе» передали для амбулаторії Бучанської громади 10 таких необхідних генераторів.
Медики під час війни на особливому фронті порятунку життів захисників і мирних жителів.
Для забезпечення надання допомоги у медичних закладах громади, швидкого виїзду на виклики, персонал від наших зарубіжних друзів із міст - побратимів Польщі та Німеччини отримав карети швидкої допомоги. Днями два реанімобілі під час візиту у Бучу головній лікарці Бучанський центр первинної медико-санітарної допомоги Оксана Джам передав Митрополит Епіфаній.
Але допомога для стабільної роботи закладів продовжує надходити: агропромхолдинг «Астарта-Київ» забезпечив амбулаторії Бучанської громади генераторами.
Як зазначив заступник Бучанського міського голови Сергій Шепетько: «Це вже не перша допомога, яку надають громаді представники холдингу!»
Дякуємо усім, хто допомагає перемагати і відбудовувати!
Разом сила!
![](https://static.tildacdn.com/tild3761-3432-4832-a364-306339363166/02.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6537-6130-4963-b334-616235396135/03.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3463-3534-4539-b664-636638306338/04.jpg)