новини

Якісна стоматологічна допомога – те, чим зазвичай обділені наші регіональні стоматкабінети

Якісна стоматологічна допомога – те, чим зазвичай обділені наші регіональні стоматкабінети у віддалених містечках і селах. Авжеж, хворий зуб – це нібито й не загроза життю, але дуже дошкуляє… і мешканці регіонів тим часом залишаються без якісного лікування, яке не можуть собі фінансово дозволити. Особливо зараз, в умовах війни. Коли втратили роботу. Коли втратили домівки.
Саме тому ми щиро вдячні нашим партнерам зі США Cleveland Maidan Association, Otto Orf and the HandsOnSports Foundation, Sharon Deitrick and the Halo Components, Rob Robinson and Hardware Components, The Henry Schein Cares corporation, Dr Azum and Dr Betty Qardi та Данилу Білаку, які не залишаються осторонь нашої біди, продовжують допомагати і дбають про здоров’я українців.
Завдяки партнерам ми забезпечили ліками, інструментами та медичними засобами для стоматологічних кабінетів 25 громад Донецької та Полтавської областей та м. Полтаву. 11 тонн або 1591 коробку гуманітарної допомоги передали до 25 лікарень, які зможуть надати стоматологічну допомогу для понад 83 тис. українців.

Дякуємо нашим дорогим та надійним партнерам за підтримку! Разом ми – сила!