новини

Кабінети психологічної допомоги у Кобеляцькій, Новооржицькій та Глобинській громадах!

Три кабінети психологічної підтримки працюють у Кобеляцькій, Новооржицькій та Глобинській громадах!

Психічне здоров'я є невід'ємною складовою добробуту кожної людини, особливо в умовах війни. Драматичні події, небезпека та стресори, пов'язані з бойовими діями, суттєво позначаються на психологічному стані українців. Ось чому так важливо підвищувати доступність отримання психологічної допомоги для всіх, хто цього потребує

Дякуємо партнерам за спільну роботу, бо завдяки взаємодії ми разом зробили капітальний ремонт кабінетів, облаштували їх всіма необхідними меблями, технікою, навчальними матеріалами. І тут діти та дорослі зможуть отримати психологічні консультації та з користю провести час

Як працюють кабінети психологічної підтримки у громадах?

Заняття з дітьми та психологічні консультації проводять кваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи – тут працюють сертифіковані психологи та вихователі.

Для дітей різного віку – заняття з розвитку для покращення когнітивних процесів - логіки, уяви.

Для дорослих - психологічні консультації, психологічні тренінги, різні вправи на релаксацію, дихання з використанням пісочної терапії, арттерапії.

«Відкриття кабінетів психологічної допомоги є дуже важливим кроком відіграє важливу роль у створенні здорового та стійкого суспільства, особливо в умовах, коли країна переживає війну. Важливо розуміти, що психічне здоров'я має таку ж вагу, як і фізичне. Часто ми зосереджуємося на видимих наслідках війни, але внутрішні переживання та емоційний стан так само потребують уваги.

Переконані, що кабінети психологічної допомоги стануть безпечним простором, де люди зможуть поділитися своїми внутрішніми болісними переживаннями та отримати кваліфіковану підтримку.

Астарта, як соціально відповідальний бізнес, буде продовжувати підтримувати подібні проєкти, бо ми розуміємо, що це крок до зміцнення психічного стану населення, до підтримки та покращення якості життя всіх громадян», - Лілія Марачканець, керівник управління корпоративного партнерства та комунікацій Астарти.
«Ми усвідомлюємо, що людина — це найцінніший ресурс для зростання та процвітання будь-якої громади. Адже кожен здатен привнести щось нове й корисне, наше ж завдання закласти підґрунтя для реалізації їхнього потенціалу.

Цей спільний з партнерами проєкт про створення комфортних умов саме для цього.

Ми вкладаємось в ментальне здоров'я переселенців, адже це — запорука їхньої успішної інтеграції у суспільстві», - Павло Пустовойтенко, проєктний менеджер БО «Світло надії».