новини

Фургончик з морозивом – єдине, що вдалося привезти з рідного дому з Бахмута…

Ця історія про те, що ніколи не можна опускати рук, навіть тоді, коли здається, що весь світ проти тебе

Микола Мороз – підприємець, виготовляє крафтове морозиво та сири. Родом з Бахмута, але до початку війни в 2014 році працював по півроку в Криму, де мав свій кафетерій. Коли росіяни окупували Крим, все було повністю розграбовано.

У Бахмуті Микола мав свої кафетерії та фудтрак зі справжнім італійським джелато. Під час вторгнення рашистів, весь бізнес Миколи, у прямому сенсі, перетворився на попіл.

Врятувати вдалось лише фудтрак з морозивом, тож тепер справжнє італійське джелато можуть скуштувати в місті Глобино, що на Полтавщині. Саме туди переїхав Микола.

Завдяки перемозі у конкурсі грантів Курс на Незалежність, який організували у партнерстві агропромхолдинг Astarta-Kyiv, Благодійний фонд "Повір у себе", уряд Німеччини — Федеральне міністерство економічної співпраці та розвитку (BMZ) та німецький банк розвитку DEG, Микола взявся ще і за сироваріння

«Курс на незалежність» відновив мою діяльність і створив робочі місця людям», - каже Микола.

В планах у талановитого підприємця налагодження поставок смаколиків по всій Україні, а також відкриття джелатерії на Полтавщині. Микола активно допомагає родинам переселенців з продуктами, адже на власному досвіді знає, як важко опинитися далеко від рідного дому.

Пишаємося нашими Незалежними та Незламними, бо українці – то потужна сила!