новини

В цей нелегкий час особливо цінуємо підтримку кожного, хто допомагає українцям триматися і стояти

В цей нелегкий час особливо цінуємо підтримку кожного, хто допомагає українцям триматися і стояти – не тільки на фронті, а й у тилу.

І ми вкотре щиро дякуємо нашим партнерам зі Швейцарії Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні, які практично від початку повномасштабного вторгнення підтримують Україну.

Один із проєктів підтримки було створено на базі ТОВ «Білики-Агро», що на Полтавщині. Тут виготовляють традиційні українські домашні заготовки: варення, соління, квашену капусту та інші консервації, які передають потребуючим.

Важливо, що проєкт із консервації не лише допомагає харчуванням, але й вирішує гострі та нагальні питання: створює нові робочі місця, робить внесок у зміцнення економіки і підтримку локального виробника.

Чому це важливо? Бо працевлаштування для внутрішньо переміщених осіб – це і стабільне завтра, бо люди мають заробіток, це впевненість у майбутньому, яке потроху вдається планувати навіть в умовах війни. І чи не найголовніше – це турбота й підтримка, що дає змогу відчувати себе своїм на новому місці.

Кожен новий день в цеху розпочинається із спільного бажання – швидшої Перемоги нашій країні. І кипить робота – крафтові смаколили, корисні та якісні, народжуються в руках вправних господинь. Та що розказувати – дивіться!

Запрошуємо вас у відео-тур потужностями цього невеличкого цеху!

Посилання на відео-звіт.