Ділимося ще однією історією наших учасників грантових проєктів. Сьогодні – про Незалежних.
Оксана Коротич разом із своїм чоловіком Олександром декілька років тому започаткували бізнес з виготовлення продукції з меду.
Разом облаштовували вулики, розробляли бренд своєї продукції і мріяли, щоб про український продукт почув увесь світ. Але в життя подружжя увірвалася війна…
Чоловік пішов захищати Україну в лави ЗСУ, а Оксана продовжує спільну справу.
Плани для розширення - масштабні, тож нещодавно Оксана взяла участь у грантовому проєкті Курс на Незалежність від партнерів в рамках гуманітарного проєкту Common Help UA, аби придбати додаткове обладнання для свого бізнесу.
Оксана Коротич разом із своїм чоловіком Олександром декілька років тому започаткували бізнес з виготовлення продукції з меду.
Разом облаштовували вулики, розробляли бренд своєї продукції і мріяли, щоб про український продукт почув увесь світ. Але в життя подружжя увірвалася війна…
Чоловік пішов захищати Україну в лави ЗСУ, а Оксана продовжує спільну справу.
Плани для розширення - масштабні, тож нещодавно Оксана взяла участь у грантовому проєкті Курс на Незалежність від партнерів в рамках гуманітарного проєкту Common Help UA, аби придбати додаткове обладнання для свого бізнесу.