новини

Роман та Вадим Чайковські – брати, які з початку повномасштабного займаються волонтерством. А ще вони – наші

Роман та Вадим Чайковські – брати, які з початку повномасштабного займаються волонтерством. А ще вони – наші сміливці, які стали переможцями проєкту міні-грантів «Сміливі» від гуманітарного проєкту Common Help UA, та придбали тренажер для кінезотерапії.

Свій проєкт брати реалізовують разом. Роман одразу після повномасштабного вторгнення змушений був переїхати з найнебезпечнішого району Харкова – Салтівки, де мешкав, і повернувся до себе на батьківщину в Хорол. Тут брати спочатку перетворили спортзал Вадима у волонтерський штаб, а згодом – відновили тренування для всіх охочих.

Відвідують спортзал поціновувачі спорту різного віку: від 4 до – 72 років! Є групові й індивідуальні заняття з фітнесу, кікбоксингу.

Брати працюють і водночас шукають шляхи розвитку. А той, хто шукає, - завжди знаходить! Хлопці долучилися до проєкту «Сміливі» і пройшли навчання, заповнили грантову заявку, склали бізнес-план, бюджет та перемогли у категорії «Підприємництво», отримавши 80 тис. грн на придбання тренажера для кінезотерапії.

- Кінезотерапія - це лікування активністю, - кажуть брати Чайковські. – Ця методика застосовується при болях в спині, після розтягування сухожиль, зв'язок, переломів, травм суглобів і при інших показаннях, а також при ортопедичних захворюваннях хребта, при захворюваннях серцевої, кровоносно-судинної, дихальної систем, в передопераційний і післяопераційний період. На жаль, чимало наших захисників та захисниць, мирні жителі щодня отримують травми, тому маємо робити все можливе, щоб допомагати їм ставати на ноги!

Історію про братів та їхній «смілий» спортивний клуб «Січ» дивіться у відео, яке вийшло на телеканалі «Еспресо».

Проєкт реалізований завдяки Astarta-Kyiv CO «Light of Hope»/БО «Світло надії» Благодійний фонд «Повір у себе» Raiffeisen Bank – Aval