новини

Розпочав роботу гуманітарний проєкт Common Help UA

Розпочав роботу гуманітарний проєкт Common Help UA, створений командами агропромислового холдингу «Астарта-Київ» та благодійного фонду "Повір у себе".

У проєкті сфокусовані усі власні можливості, ресурси, зв'язки компанії та команд. Команда нараховує майже тисячу волонтерів. У Вінницькій, Хмельницькій та Полтавській областях працюють вісім власних хабів гуманітарної допомоги та склад.

Завдяки власним логістичним потужностям гуманітарну допомогу доставляємо її безпосереднім отримувачам - евакуйованим мешканцям або ж цілим громадам на тимчасово окупованих територіях чи у місцях проведення бойових дій.

З кожним наступним днем війни кількість українців, яким потрібна допомога, збільшується. Тому ми запрошуємо усіх наших українських та міжнародних партнерів, колег, друзів і просто знайомих долучатися до проєкту Common Help UA.

Наразі є потреба у продуктах харчування, засобах гігієни, ліках, засобах особистого захисту та ін. Можна також перерахувати кошти, які ми використаємо для придбання необхідних для допомоги товарів і продуктів.

Ваша допомога та підтримка рятує людські життя і наближає Україну до перемоги і миру!