новини

Common Help UA, створений Благодійним фондом "Повір у себе" та партнерами продовжує надавати допомогу громадам

Гуманітарний проєкт Common Help UA, створений Благодійним фондом "Повір у себе" та партнерами продовжує надавати допомогу громадам, які приймають українців, що покинули свої домівки через активні бойові дії.

Мільйони переселенців знайшли прихисток у відносно безпечних регіонах країни. Зокрема і на Хмельниччині. Волочиська та Меджибізька громади стали форпостом для мешканців Харківщини, Донеччини, Луганщини та інших «гарячих точок» і наразі всім вимушено переселеним родинам надається посильна допомога.

Особливим піклуванням команда проєкту Common Help UA оточила і дівчат-пацієнток Оскільського психоневрологічного інтернату з Ізюмського району, що на Харківщині.
Понад 400 пацієнтів Інтернату змушені були евакуйовуватися, і 57 із них знайшли прихисток у Меджибізькому будинку-інтернаті, в якому до війни перебували діти з різними формами інвалідності.

Common Help UA допомагає пацієнткам Оскільського психоневрологічного інтернату переживати жахи війни, доставляючи продуктові набори, засоби особистої гігієни та одяг. І продовжить допомогу, бо лише разом Україна вистоїть!