новини

Аліна Шатернікова приєдналась до команди Common Help UA


Аліна Шатернікова приєдналась до команди Common Help UA благодійного фонду «Повірь у себе». 


"Ми об’єднали зусилля, щоб більш ефективно допомаги людям, які постраждали від війни. Разом вирішили допомогти у відновленні селища Велика Димерка Броварського району. Тут народився наш чемпіон світу, професійний український боксер - Віктор Постол та підростає вже нове покоління талановитих боксерів."


Громада була під окупацією росіян, після якої сотні українців тут просто не мають нормальних умов для життя: випалені, зламані хати, без світла, опалення і вікон – рашисти стерли з лиця землі цілі вулиці. Страшно уявити, що пережили люди. Біль, відчай, сльози в очах мами дитини-інваліда, старенької бабусі, не можуть залишити байдужим. Сім’ї роками відбудовували оселі, а тепер залишились на руїнах, їм просто ніде подітись, тимчасово живуть у гуртожитку.


Будемо допомагати адресно тим, хто цього найбільш потребує і самостійно ніяк не впорається.


Ми були у Великій Димерці, спілкувалися, вивчали обсяги робіт, оцінювали вартість, можливість виконати, прибрали завали в одному будинку.

Друзі, порошу і вас доєднатись до доброї справи, хто як може. Побачити, що зараз у Великій Димерці, можна у відео.Далі готуємо подробиці і деталі по кожній родині. Вірю, що разом ми – сильніші, допомагаючи одне одному, подолаємо зло якнайшвидше.