новини

Оголошуємо результати. Дякуємо за ваші сміливі кроки.

Пишаємось кожним, хто продовжує розвивати нашу країну попри всі негаразди.
Завдяки сміливим українцям на фронті ми маємо можливість розвивати економіку нашої країни в тилу. Війна лише зробила кожного з нас ще сильнішим. Місяць назад наша команда запустила пілотний проєкт — Сміливі гранти. Усе для того, щоб підтримати маленькі бізнеси, які через війну були на грані виживання, або потребували допомоги для існування.

Три області, понад 200 заявок за короткі сім днів набору і складний вибір тих, хто стане учасником. Під час проєкту ми змогли навчити створювати бізнес-плани 60 осіб. Це були 30 осіб категорії «Мікропідприємство» — ті, які вже мали бізнес і потребували коштів; а також 30 осіб категорії «Самозайнятість» — ті, які не були зареєстровані як підприємці, але хотіли розпочати свій бізнес.

Цей проєкт став можливим, завдяки професійній команді тренерів та експертів CO «Light of Hope»/БО «Світло надії» небайдужим та надійним партнерам: агропромхолдингу Астарта-Київ, Райффайзен Банк та благодійному фонду Повір у себе!

Обрати тих, хто отримає грант було дуже важко. Наша команда робила вибір, виходячи з написаних учасниками бізнес-планів. Відтак, ми маємо 15 переможців категорії «Самозайнятість» та 10 — у категорії «Мікропідприємництво». Перелік імен можна побачити на сайті Благодійний фонд "Повір у себе " за посиланням https://povirusebe.org/projects/smilyvi

Переможцями конкурсу у категорії «Самозайнятість» є: 
1. Береза Віталій
2. Бондарук Оксана
3. Буряк Альона
4. Василевич Юлія
5. Ващенко Оксана
6. Гребенюк Надія
7. Дрюк Юлія
8. Козик Анна
9. Корєшкова Антоніна
10. Любива Леся
11. Миргородська Альона
12. Мірошніченко Людмила
13. Сисюк Валерія
14. Стьопіна Юлія
15. Ярош Тетяна

Переможцями конкурсу у категорії «Мікропідприємництво» є:
1. Бабич Ірина
2. Богуцький Тимофій
3. Лось Людмила
4. Петрик Марина
5. Рибак Єгор
6. Сиротенко Олександра
7. Слізко Наталія
8. Чайковський Роман
9. Шевцов Олександр
10. Шостак Ігор

Дякуємо кожному! Віримо, що час проведений разом був максимально ефективним, адже сміливі — завжди мають результат далі буде…