новини

Харків… наше місто-герой

Харків… наше місто-герой. Воно одним із перших опинилося під атакою рашистів, і продовжує щоденно потерпати від обстрілів.


Багато сіл на Харківщині кілька місяців перебували під окупацією, результати якої всім відомі: тисячі зруйнованих будинків, десятки тисяч постраждалих родин.


Гуманітарний проєкт Common Help UA разом із партнерами від початку війни опікується мешканцями прифронтового Харкова та регіону.


Нещодавно за підтримки Vodafon Ukraine та благодійного фонду «Повір у себе» ми передали для мешканців Харкова та звільнених територій Харківщини 4555 продуктових наборів.

Це люди з інвалідністю, малозабезпечені та багатодітні родини, громадяни похилого віку у гарячих точках, які з різних причин не можуть полишити домівки – вони найбільше потребують нашої допомоги.

Тож співпраця продовжується.


Наразі разом із Vodafon Ukraine та БФ «Повір у себе» готуємо до відправки майже 7000 продуктових наборів для мешканців Миколаєва та області.

Дякуємо партнерам за небайдужість!Ви також можете долучитися до проєкту коштами, перейшовши за посиланням: https://povirusebe.org/billing/billingpovir