40 родин, які втратили житло і тимчасово вимушено проживають у гуртожитках, забезпечили комплектами постільної білизни, мийними засобами, а також придбали для гуртожитків таку необхідну побутову техніку, зокрема, чайники, холодильники, пральні машини та мікрохвильовки.
Крім того, роздали місцевим мешканцям із малозабезпечених родин та людям з інвалідністю 300 продуктових наборів.
Ми щиро вдячні всім, хто підтримує наш гуманітарний проєкт коштами. З кожним кроком ми разом наближаємо Перемогу!
![](https://static.tildacdn.com/tild6130-3730-4262-b033-316563616164/01.png)