новини

Допомагаємо українцям – підтримуємо український бізнес

Об’єднані заради перемоги та допомоги рідній країні.

Благодійний фонд «Повір у себе» та АСТАРТА в рамках гуманітарного проєкту Common Help UA долучилися до ініціативи «Міжнародні партнери підтримують – Україна виробляє - українці отримують допомогу».

Ініціатива дозволяє не лише забезпечити українців необхідною гуманітарною допомогою, а й підтримати вітчизняний бізнес у нинішні складні часи.Федерація роботодавців України започаткувала цей проєкт для залучення вітчизняних виробників-членів ФРУ до виробництва товарів гуманітарної допомоги.

В рамках ініціативи виготовляються набори продуктів харчування і безкоштовно передаються жителям найбільш постраждалих від військових дій регіонів.

Виготовленням продуктів харчування – борошно, крупи, м’ясна консерва – займаються команди регіональних підприємств АСТАРТИ. Також наші працівники формують продуктові пакети та доставляють їх потребуючим.

Перша партія із 3500 продуктових пакунків вже доставлена мешканцям міст-героїв Харкова та Миколаєва.

Формуючи кожен продуктовий набір, ми цілковито впевнені, що ті, хто потребує нашої допомоги, отримають продукти найвищої якості. Адже виготовляємо ми їх самостійно з безмежною любов’ю та вірою у нашу перемогу.

Дякуємо нашим партнерам-однодумцям: разом – переможемо!

Проєкт реалізується за підтримки Міжнародної організації праці і проєкту Міністерства закордонних справ Данії (DANIDA) в Україні.