новини

Меморандум про співпрацю та взаємодію з Національним комітетом спорту інвалідів України

Команда проєкту Common Help UA, створеного благодійним фондом «Повір у себе» та партнерами з початку повномасштабної російської агресії в Україні продовжує роботу на гуманітарному фронті.

Ми працюємо та надаємо допомогу місцевим громадам, які постраждали внаслідок бойових дій або окупації, евакуйованим та мешканцям з гарячих точок.

Ще одним пріоритетним напрямом нашої спільної роботи є підтримка людей з інвалідністю, адже ми розуміємо, наскільки важко їм жити в умовах війни. Саме тому підписали Меморандум про співпрацю та взаємодію з Національним комітетом спорту інвалідів України, в рамках якого наприкінці квітня команда Common Help UA доставила понад 2 тонни продуктів для мешканців «Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту людей з інвалідністю України».

Західний центр став надійним притулком для понад 400 переселенців з різних найкритичніших регіонів України, серед яких - 92 дітей, вагітні жінки, особи похилого віку, особи з інвалідністю (у тому числі, які пересуваються на кріслах колісних), які були вимушені терміново покинути свої домівки, з регіонів, де проходять активні військові та бойові дії та від бомбових ударів гине мирне населення.

Наше партнерство з Національним комітетом спорту інвалідів України продовжується: ми вже придбали та незабаром доставимо інвалідні візки, комплектуючі до них, ходуни, милиці на потреби центру, щоб зробити внесок у реабілітацію цивільних та військових, які, захищаючи Україну від окупантів, отримали інвалідність.

Дякуємо нашим партнерам – тримаймося і працюймо. Правда на нашому боці – Україна переможе!