новини

45 дітей пройшли реабілітацію у Західному реабілітаційно-спортивному центрі НКСІУ на Львівщині

Формуючи кожну партію допомоги, команда Common Help UA бажає оточити турботою та увагою тих, хто цього потребує найбільше. Ми допомагаємо постраждалим від війни українцям не лише продуктовими наборами, одягом, обладнанням, щоб забезпечити першочергові потреби, а й намагаємося дбати про відновлення емоційного стану і дорослих, і дітей.

Саме такою була чергова партія допомоги для Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ на Львівщині, у якій, окрім найнеобхідніших побутових речей, були настільні ігри, столик для малювання піском, набори для арт та ерготерапії. Адресовані вони – дітям, які перебували у центрі в реабілітаційному літньому таборі «Все буде Україна!», який організовує Регіональний громадський благодійний фонд «Право і демократія» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland).

45 дітей віком 10-14 років пройшли реабілітацію у Західному центрі у дві зміни, кожна з яких тривала 12 днів. Доля кожної дитини – назавжди обпечена війною, і тепер найголовніше завдання усіх дорослих бути поруч та допомогти відновити психологічне здоров’я маленьких українців.


Програма літнього табору була надзвичайно насиченою та включала в себе повний медичний огляд, роботу з психологами та нейропсихологами, загальну фізичну підготовку. Дітвора спробувала себе у таких видах спорту – бокс, дзюдо, біатлон, стрільба з лука, скандинавська хода, побували на екскурсіях та походах, робили мандали, ляльки-мотанки, малювали, складали пазли та залюбки грали в настільні ігри.

Ми дякуємо команді Західного реабілітаційно-спортивного центру за все, що ви робите для відновлення та реабілітації і маленьких, і дорослих українців, і радіємо, що наш гуманітарний проєкт Common Help UA робить і свій внесок у спільну справу.