новини

Поки рашисти продовжують займатися геноцидом та екоцидом українського народу та землі, наші Незламні та Незалежні люди

Поки рашисти продовжують займатися геноцидом та екоцидом українського народу та землі, наші Незламні та Незалежні люди продовжують створювати, творити, будувати та надихати, бо ми – Українці!

У Миргороді вже третій місяць працює, без перебільшень, особлива пекарня ШтрудельОк. Її власниця, Марина Шляхта, сама родом з окупованого Донецька, де у неї залишилися батьки та дім

Сімейний бізнес розпочинався з невеликої піцерії, але Марина завжди мріяла і про пекарню, та грошей на обладнання не було. Завдяки перемозі в конкурсі грантів Курс на Незалежність від агропромхолдингу Astarta-Kyiv, Благодійний фонд "Повір у себе", уряду Німеччини - Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку (BMZ) та німецького банк розвитку DEG, мрія Марини стала реальністю. Тепер жінка має техніку для роботи з тістом, а також спеціальну пічку та кавомашину, адже свіжа випічка так добре смакує із запашним напоєм.

«Курс на Незалежність дав мені другий шанс на життя в мої 46 років, щоб я нарешті розправила крила», - розповідає Марина Шляхта.

Кожного ранку, рівно о 5-ій жінка встає до робити, аби найбільш нужденні та літні люди мали свіжі смаколики. Марина разом з чоловіком допомагають місцевому будинку стаціонарного догляду на постійній основі. Туди вона привозить не тільки смачну випічку, але й обійми, які не може поки віддати рідному татові.

Щиро пишаємося нашими Незламними та Незалежними, і точно знаємо, що з такими людьми наша Перемога вже близько, адже українці – сила!

Історію Марини, що зворушує до сліз, дивіться у відео ШоТам?