новини

Ментальне здоров’я для кожного українця в рамках Safe Space

Умови війни, яка триває дев’ять років, створюють серйозні виклики для ментального здоров'я і психологічна допомога є критично необхідною для того, щоб ми могли долати стрес, втрати та інші щоденні труднощі. Зберегти себе – ментально і фізично. Без першого не буде другого.

Крок за кроком наше суспільство позбавляється стереотипів щодо психологічної допомоги, все більше людей звертаються до спеціалістів, запити зростають. А доступність?

Важливо, щоб послуги психологічної підтримки та допомоги були доступними – у невеликих містечках та сільських територіях.

Один із таких проєктів, який надає допомогу в локальних громадах – це безпечні простори «Safe Space», які діють у м.Красилів, Хмельницька область, смт Шишаки, Полтавська область, м.Буча, Київська область.

Сьогодні працюють більше ніж 33 групи підтримки для родин ветеранів, ВПО, людей з інвалідністю та членів їхніх родин, людей похилого віку. У Safe space проведено 35 майстер-класів для шкіл, лікарень, дитячих садків, соціальних служб.

Запрошуємо і вас долучитися до Safe Space, де ви зможете:

• отримати психологічну допомогу – як індивідуальну, так і групову, онлайн та офлайн;

• відчути ефект роботи арттерапії;

• відвідувати психологічні майстер-класи;

• підтягнути ІТ-грамотність;

• долучитися до ініціатив разом з молоддю та людьми поважного віку – англійський клуб, волонтерство, культурні події;

• отримати консультації щодо різних соціальних питань.

Віримо, що Safe Space – це справді безпечний простір, у якому кожен для себе зможе знайти підтримку та однодумців і вже близько 1200 людей це зробили!