новини

Антоніна Корєшкова - ідея створення аутентичної садиби відпочинку

Ще один цікавий бізнес наших талановитих українців — салон з створення хендмейд товарів в українському стилі та створення садиби відпочинку від учасниці проєкту Сміливі Антоніни Корешкової.«Ми вже маємо концепт. Син створює меблі ручної роботи, я їх розписую та декорую. Нашою спільною мрією було створити садиби у якій ці речі будуть родзинкою закладу. І ми б відкрились би раніше, якби не війна», — говорить вона.Під час навчання, пояснює Антоніна, вона змогла багато дізнатися, як і від модераторів, так і від самостійного опрацювання по незрозумілих раніше питаннях створення бізнес-плану. Найцікавіше було дізнатись про те, як можна розрекламувати свої вироби, що таке змінні витрати і, чого вони змінні. Що таке маркетинг, і як розробляти маркетинговий план.


«Поки син був на війні, то я вирішила не відходити від нашої спільної мрії і самостійно мазала глиною 2 хат, які ми купили для створення туристичної садиби. Одна з них має стати хатою-музеєм», — говорить Антоніна.


У мріях Антоні зробити екосадибу, яка спочатку розрахована на 8 ліжкомісць. На садибі мають проводитися різноманітні майстер-класи. Усе для того, щоб популяризувати українську культуру.


«Ми розробили цікаві маршрути і пропонуватимемо на садибі власні вироби з деревини та послуги. От такі наші задуми. Дуже чекаємо закінчення війни, щоб запросити усіх відпочити у нашій квітучій, тихій та спокійній Україні», — підсумовує Антоніна.