новини

Продовжуємо знайомити вас із історіями наших учасників конкурсів міні-грантів

Продовжуємо знайомити вас із історіями наших учасників конкурсів міні-грантів, які, попри війну, не злякалися труднощів і продовжують розвивати свій бізнес.

Це Михайло Магденко – власник пекарні на Вінниччині. Його справа – це хобі, яке переросло у заробіток. Свій бізнес він розпочав іще 2 роки тому, а коли прийшла війна, не зупинився, а ще завзятіше взявся розвивати улюблену справу.

Сьогодні в пекарні виготовляють 10 видів хлібу і 15 видів випічки, проте Михайло хоче збільшити потужності удвічі – додати до асортименту продукції бездріжджовий хліб та лаваші.

Заради реалізації мети взяв участь у конкурсі міні-гранів «Курс на Незалежність», ініційованому проєктом Common Help UA та партнерами. І переміг!

Тепер Михайло зможе придбати обладнання для омріяного проєкту, яке допоможе удосконалити роботу цеху і створити нові додаткові робочі місця.

А ми бажаємо йому та всім учасникам проєкту успіхів і процвітання.

Продовжуємо тримати Курс на Незалежність!

Проєкт «Курс на Незалежність» реалізується завдяки співпраці українського бізнесу та німецького банку розвитку: агропромхолдингу Астарта-Київ та DEG. Партнерами з впровадження є Благодійний фонд «Повір у себе», Благодійна організація CO «Light of Hope»/БО «Світло надії» та агенція місцевого економічного розвитку «AMEP» Агенція місцевого економічного розвитку Зеленодольська.

Посилання на відео