новини

Партнери та донори гуманітарного проєкту Common Help UA

Віктор Іванчик, генеральний директор Астарта, повідомив про нових партнерів та донорів гуманітарного проєкту Common Help UA.

"Португальська волонтерська громадська організація HelpUA.pt - перший і найбільший наш партнер. 40 тонн ліків вже в Україні. А літак, на борту якого вони були доставлені у Польщу, допоміг українцям з евакуацією до Португалії. Наступного тижня заплановані ще дві партії гуманітарної допомоги. 

З Центром Анни Київської нас пов'язує багаторічна співпраця. У мирні часи БФ "Повір у себе" підтримував культурні та мистецькі програми центру. Під час війни, вони зробили щедрий донат для підтримки українців. 

З командою БФ "Омріяна країна" співпраця почалася з першого дня повномасштабного вторгнення росії в Україну. Доставляли продукти харчування, медикаменти та засоби особистого захисту у гарячі точки, а назад вивозили людей у безпечні місця. Співпраця триває і зараз. 

Донат Carlsberg Ukraine і безкоштовна передача компанією Террасофт програмного продукту Creatio - наочний результат об'єднання зусиль українського бізнесу.

Не можу не згадати про майже тисячу працівників Астарти, Благодійний фонд "Повір у себе ", AgriChain, які стали рушійною силою проєкту. Фандрайзинг, гуманітарні хаби, склади, логістика, фінансовий, юридичний супровід та ІТ підтримка - їхня щоденна волонтерська робота на додаток до основної.

До речі, Астартівці і самі стають донорами проєкту - тільки за вчора вони перерахували більше 130 тис грн. А сьогодні вранці топ менеджери повідомили, що перерахували на рахунок фонду частину своєї заробітної плати, в якості подарунку на мій день народження."

Віктор Іванчик також подякував всім, хто вже з проєктом Common Help UA і запросив інших долучатися до цієї ініціативи.

Донат можна зробити тут >>>>>